Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТУ

1. Обсяг тез - 1-2 повних сторінки формату А4, поля по 20 мм з кожного боку, без нумерації. Матеріали необхідно оформити із застосуванням редактора MS Word, шрифт Times New Roman 14, полуторний інтервал, абзацний відступ 1,27 см.

2. Прізвище і’мя та  по-батькові автора  (співавторів), в круглих дужках курсивом – спрощена назва организації, місто (через кому, центрувати). Назва повинна бути написана прописними літерами без переносів, вирівнювання по центру.

Через 1 рядок – текст тез (інтервал тексту полуторний).

В тексті допускаються таблиці і рисунки із обов’язковим на них посиланням.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ

Відомості про авторів: (шрифт Times New Roman 10, полуторний інтервал)
ПІБ: Іванов Іван Іванович
E-mail: ivanov@ivanov.ua
ORCID (за наявності): http://orcid.org/0000-0000-0000-0000

Положення про авторські права

Авторы , которые используют материалы на конференции , обсуждаются с последующими умами :
а ) Авторы выбирают авторское право на свою работу , позволяют организовать конференцию по ранее опубликованной работе с лицензией Creative Commons Attribution , что позволяет получить более удобный доступ , использовать и заниматься роботою, с учетом авторства для роботов и початкового выступления на конференциях . б) Авторы могут отказаться от лицензий CC и размещения объявлений , дополнительных источников , которые не являются эксклюзивными публикациями и дополнительными публикациями в роботах (например , публикация переоформленного варианта в журнале , внесение изменений в него ). институтскому репозиторию или опубликовать его в книге ) , с разрешениями первая презентация на конференциях . в) Кроме того , авторам рекомендуется узнавать и поддерживать свою работу в Интернете (например , в институциональных репозиториях или на другом сайте ) в любой момент до и после конференции .

Положення про конфіденційність

Имена и адреса электронной почты , указанные на этом сайте конференции, будут использоваться исключительно для заявленных целей этой конференции и не будут доступны для пребывания в другой мети .

Ця робота ліцензована Creative Commons Attribution 3.0 License.