Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

 

Керівництва для авторів

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТУ

1. Обсяг тез - 1-2 повних сторінки формату А4, поля по 20 мм з кожного боку, без нумерації. Матеріали необхідно оформити із застосуванням редактора MS Word, шрифт Times New Roman 14, полуторний інтервал, абзацний відступ 1,27 см.

2. Прізвище і’мя та  по-батькові автора  (співавторів), в круглих дужках курсивом – спрощена назва организації, місто (через кому, центрувати). Назва повинна бути написана прописними літерами без переносів, вирівнювання по центру.

Через 1 рядок – текст тез (інтервал тексту полуторний).

В тексті допускаються таблиці і рисунки із обов’язковим на них посиланням.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ

Відомості про авторів: (шрифт Times New Roman 10, полуторний інтервал)
ПІБ: Іванов Іван Іванович
E-mail: ivanov@ivanov.ua
ORCID (за наявності): http://orcid.org/0000-0000-0000-0000

 

Вимоги до подання

  1. Відповідальність за надану інформацію несе автор (автори).
 

Положення про авторські права

Автори, які подають матеріал на цю конференцію погоджуються з наступними умовами:
а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи конференції розмістити цю раніше неопубліковану роботу під ліцензією Creative Commons Attribution, яка дозволяє іншим вільно мати доступ, використовувати і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи та її початкового уявлення на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії CC та укласти окремі, додаткові домовленості, які не-ексклюзивного розповсюдження і подальшої публікації даної роботи (наприклад, публікація переглянутого варіанту в журналі, відправка його в інститутському репозиторії або опублікувати його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.
в) Крім того, авторам рекомендується розміщувати і поділитися своєю роботою в Інтернеті (наприклад, в інституційних репозиторіїв або на їхньому сайті) в будь-який момент до і після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, введені в цьому сайті конференції будуть використовуватися виключно для заявлених цілей цієї конференції і не будуть доступні для будь-якої іншої мети.