Оргкомітет

Голова

  1. Анатолій Сергійович Кочешков, НТУУ "КПІ", ІФФ

Учений секретар

  1. Михайло Михайлович Ямшинський, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна

Член програмного комітету

  1. Ірина Миранівна Гурія, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  2. Анатолий Николаевич Савенок, Открытое акционерное общество "Белорусский металлургический завод"
  3. Алексей Петрович Мельников, ОАО «БЕЛНИИЛИТ»
  4. Юрий Александрович Николайчик, Механико-технологический факультет Кафедра "Машины и технология литейного производства"
  5. Ольга Іванівна Пономаренко, Национальный технический университет «Харьковский политехнический институт»
  6. Анатолій Миколайович Фесенко, Перший проректор ДДМА
  7. Михайло Анатолійович Турчанін, Завідуючий кафедрою ТОЛВ, ДДМА
  8. Валерий Евгеньевич Хрычиков, Заведующий кафедрой, Национальная Металлургическая академия Украины
  9. Валентин Васильович Луньов
  10. Иван Андреевич Дибров, Президент РАЛ, д.т.н., профессор (Россия)
  11. Андрій Сергійович Затуловський, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  12. Ростилав Володимирович Лютий, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  13. Володимир Геннадійович Могилатенко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  14. Леонід Миколайович Сиропоршнєв, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  15. Григорій Єгорович Федоров, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  16. Олексій Анатолійович Чайковський, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  17. Олександр Іванович Шейко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  18. Максим Анатолійович Фесенко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  19. Анатолій Михайлович Верховлюк, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  20. Тетяна Володимирівна Лисенко, Зав. кафедрою ТУЛП, Одеський національний політехнічний університет

Секретаріат

  1. Катерина Валеріївна Фесенко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна