Оргкомітет

Голова

  1. Михайло Михайлович Ямшинський, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна

Програмний комітет

  1. Анатолій Сергійович Кочешков, НТУУ "КПІ", ІФФ
  2. Ольга Іванівна Пономаренко, Национальный технический университет «Харьковский политехнический институт»
  3. Анатолій Миколайович Фесенко, Перший проректор ДДМА
  4. Михайло Анатолійович Турчанін, Завідуючий кафедрою ТОЛВ, ДДМА
  5. Валерий Евгеньевич Хрычиков, Заведующий кафедрой, Национальная Металлургическая академия Украины
  6. Валентин Васильович Луньов
  7. Тетяна Володимирівна Лисенко, Зав. кафедрою ТУЛП, Одеський національний політехнічний університет
  8. Фесенко Максим Анатолійович, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  9. Рюдригер Бер, зав. кафедрой ЛВ и ОМТ Університета ім. Отто фон Геріке, м. Магдебург (Німеччина)
  10. Игорь Борисович Одарченко, декан Механико-технологического факультета, ГГТУ имени П.О.Сухого, г. Гомель, Білорусь
  11. А Бурбелко А, проф. AGH University of Science and Techтology, г. Краков, Польща
  12. Дашич Предраг, проф. Высшей технической школы, г. Трстенец, Сербія та Чорногорія
  13. Юрий Александрович Николайчик, Механико-технологический факультет Кафедра "Машины и технология литейного производства"
  14. Анатолий Николаевич Савенок, Открытое акционерное общество "Белорусский металлургический завод"
  15. Ірина Миранівна Гурія, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  16. Ростилав Володимирович Лютий, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  17. Володимир Геннадійович Могилатенко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  18. Леонід Миколайович Сиропоршнєв, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  19. Григорій Єгорович Федоров, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  20. Олександр Іванович Шейко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  21. Максим Анатолійович Фесенко, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  22. Валерій Петрович Самарай, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  23. Анатолій Михайлович Верховлюк, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  24. Андрій Сергійович Затуловський, Національний технічний університет України "КПІ", Україна
  25. Олег Йосипович Шинський, ФТІМС НАН України
  26. Дмитрий Александрович Корчик, Председатель Ассоциации литейщиков и металлургов Республики Беларусь, генеральный директор ОАО «БМЗ - управляющая компания холдинга «БМК»

Секратаріат

  1. Іван Віталійович Лук’яненко
  2. Олександр Григорович Ковальчук